Ja jestem Bogiem.

Ja jestem Bogiem  i jestem z Boga. Jestem Bogiem mikro i makro świata  Jestem twórcą i stwórcą stworzenia . Jestem Bogiem z  ciała   i ducha , energią ożywiającą ciało  materii, osobowy, nieosobowy ,jestem nim i tym,  przemianą  i zmienną, ruchem nieograniczonej  energii.

Bóg Bogini ,  doświadczający życia , jestem jednym i każdym   ,  jestem wszystkimi we wszystkim . Jestem wczoraj i jutro, ten raz.

4 wypowiedzi

 1. wyluzuj, bo ja jestem człowiek napisał(a):

  I już? To wszystko? Trochę to żałosne. A co uważasz na temat swojego stworzenia? Wojen, chorób, niewolnictwa, wyzysku, przemocy, gwałtów, chciwości, nowotworów, chorób genetycznych lub nieuleczalnych, obozów koncentracyjnych i ludobójstwa? Odniesiesz się do tych spraw wasza boska mość tutaj na forum, czy tylko tak sobie będziesz pierniczyć, ku własnemu samozadowoleniu?

 2. Fenix napisał(a):

  Skąd pochodzisz dokąd zmierzasz , człowieku ? Zmienimy to, bo to stworzyliśmy ,nikt za nas.
  Człowieku jak ci na imię by nie przyznawać się do swojego stwórcy ?
  I co to za stwórca który nie przyznaje się do swojego stworzenia ?
  Jesteśmy jednym. 1:0= znak nieskończoności, ty oglądasz wszechświat >0< wszechświat ogląda ciebie,zmiana znaków . Ty zawierasz w sobie wszechświat i wszechświat zawiera ciebie. Jedna dusza jeden Byt dzieli się na wiele dusz . Światło i energia różnych wibracji tworzy skupisko materii , ciało ." Dusza ludzka" mieści w sobie ciało człowieka. "Dusza Boga" mieści w sobie wszechświat."
  By doświadczyć zła i dobra ,usuwamy ograniczenia, oznajmiamy czym jest miłość.
  " Jest tylko Jedno z nas .Jest nas wielu "

 3. wyluzuj, bo ja jestem człowiek napisał(a):

  Albo jesteś dzieciakiem, który nie przeżył nawet dwudziestu lat, a tata z mamą zawsze zapewniali ci wikt i opierunek, albo jesteś nietrzeźwy. Odpisz jak podrośniesz, albo jak wytrzeźwiejesz, bo na razie, na konkretne pytania nie jesteś w stanie odpowiedzieć. Jedyne co robisz, to wygłaszasz jakieś oderwane od życia i logiki treści. Mając przy tym problemy z polskim językiem. Głównie z gramatyką, interpunkcją i stosowaniem nazw własnych.

 4. Fenix napisał(a):

  Zmienimy to, bo to stworzyliśmy ,nikt za nas!!!

Dodaj komentarz