Islamskie hordy a lewacka logika.

Dziś o tym, że socjaliści są szkodliwą ideologią, która zniewala jednostkę dla „wspólnego dobra”.

Zastanawia mnie od pewnego czasu, po co, ta lewacka hołota zaprasza te hordy islamskich najeźdźców do Europy. Mydlą oczy jakimiś aspektami humanitarnymi. Pomoc dla dotkniętych wojną. A jaka jest prawda? Gdzie jest humanitarnym w stosunki do obywateli własnych państw.

Gwałty, rozboje i bomby. Ci odpowiedzialni za to politycy to tacy sami zbrodniarze jak Ci Terroryści . Mają tą samą krew na rękach. A reszta tej lewackiej hołoty im tylko przyklaskuje.

Lewactwo kontroluje media i przez to kontroluje masy. Możemy sobie zobaczyć TVN i jej miłość do islamskiej inwazji. Zresztą u nas to nic bo np. w takiej Szwecji „Demokratycznym państwie” jest tak, z wolnością słowa jak w ZSSR. Tylko gułagów im jeszcze brakuje.

Zastanawiam się po co im ten kaktus. Skoro islamiści prześladują kobiety, gejów i niewierzących. Po co podcinać gałąź na której się siedzi. Po co niszczyć jaką taką jedność kulturową europy. Wygląda na to, że proces integracji i zacierania różnic między narodami europy nie przebiega tak jak w Brukseli i Berlinie sobie założyli. Dlatego najwidoczniej ktoś wpadł na pomysł, żeby przyspieszyć proces mieszania etnicznego i ujednolicania europy. Wprowadzić terror do europy. Wprowadzić policję i wojsko na ulicę, ograniczyć wolność słowa. Rozbroić społeczeństwo. Masy same oddadzą władzę. Potem się jakoś porządek wprowadzi, ale to już po utworzeniu Związku Socjalistycznych Republik Europy. Z ZSSR nie wyszło, tu może wyjdzie.

2 wypowiedzi

 1. tikale pisze:

  A tu parę słów o tym, że elity UE to faktycznie banda komunistów.
  https://www.youtube.com/watch?v=5Q3ZSJzmA9A

 2. tikale pisze:

  A skoro o komunistach mowa, to tu mam jeszcze ciekawy wykład.
  Jak z biednego kraju zrobić bogaty, a z bogatego biedny.
  https://www.youtube.com/watch?v=tbK_SouhTSg

Dodaj komentarz