Kino jako narzędzie propagandy.

Kino istnieje już ponad 100 lat. Wielu jednak nie wie że już od 90 lat było wykorzystywane jako dobre źródło propagandy. Pomijanym faktem też jest to że cały przemysł jest kontrolowany przez Żydów. Ktoś powie że co to ma do rzeczy a właśnie że ma bo każdy słyszał o słynnej masonerii lub iluminatach którzy uwielbiają chwalić się swoją symboliką. Filmy te są przepełnione tą symboliką bo mało ludzi sobie zdaje sprawę że sekty o których wspomniałem są w rękach żydowskich. Ktoś może zacząć mi wyjeżdżać z antysemityzmem tylko że ten ktoś możenie wiedzieć że są też i żydzi działający po złej stronie mocy.
Przejdę do rzeczy bo mówiąc o kinematografii poruszę temat filmów o amerykańskim wojsku. Mówiąc o tym gatunku trzeba zwrócić na dosyć ciekawy schemat gdzie amerykański „super soldier” to bohater podczas gdy przeciwnik po przeciwnej stronie to „bandyta i śmieć” którego trzeba natychmiast zmieść z powierzchni ziemi. Jeśli ktoś się nie domyślił ten sam schemat występował w radzieckich i nazistowskich filmach propagandowych. To tyle o tym gatunku czysto propagandowym.
Przechodzę teraz to symboliki bo to też dosyć ciekawy temat. Symbolika sekt wcześniej wspomnianych jest w filmach amerykańskich często przemycana w ukrytej formie najczęściej w postaci szybkich migających obrazków trwających tyle co mrugnięcie okiem. Krótki czas przesyłu tych obrazków może wpływać na fale mózgowe i do chodzi do tego że człowiek może nie świadomie adaptować ukryte przekazy z filmu we własnym życiu np:widząc przez ten bardzo krótki czas pentagram widz może nie świadomie myśleć o tym pentagramie i po jakimś czasie może się widz z tym symbolem utożsamiać. Mówiąc wam to teraz będziecie wiedzieli czemu wielu ludzi się cieszy że sekty judeosatanistyczne opanowały świat i że nikt przeciw temu się nie buntuje bo „nakarmiony niewolnik to dobry niewolnik” Podałem wam taki przykład dlatego że ludzi można do pewnego stopnia zobojętnić na zło tego świata a wtedy o zagładę bardzo łatwo.To tyle z mojej strony głos zostawiam wam jednak pożądam bym od was ciekawych linków do portali i filmów właśnie o manipulacji.

Ode mnie tak na koniec ważna rada abyście nie karmili się tą papką bo możecie zgłupieć.

2 komentarze

  • realista

    kiedy zaczynałeś pisać o symbolach spodziewałem się czegoś innego. często zajmuję się przerabianiem filmów i nigdy nie trafiłem na „stopklatkę z pentagramem” ani nic podobnego. symbole pojawiają się, owszem, ale to np. piramidki, oka i tego typu, a nie to co piszesz.
    nie poruszyłeś aspektu tworzenia filmów ośmieszających niektóre zagadnienia, np. „Teoria spisku” czy „Echelon”, promowania filmów bez treści (odmóżdżanie widza) itp. temat do rozwinięcia. pozdrawiam… .. .

  • Jednak trzeba wspomnieć o tendencyjnym amerykańskim patetyźmie w takich produkcjach. Po prostu biały (nie mam na myśli koloru skóry:P) bohater się praktycznie zawsze dobrze sprzedaje w szerokim gronie odbiorców.

Dodaj komentarz