Niesamowite wycieczki

Podróże nie zawsze muszą polegać na lenistwie i odpoczynku. Jeśli szukamy nieco bardziej ekstremalnych wrażeń, poszukajmy innego sposobu na spędzanie wolnego czasu. W tym przypadku świetnie sprawdzi się urbex.

Na czym polega to całe urban exploration?

urban explorationChodzi tutaj o odwiedzanie starych, opuszczonych miejsc. Często są to tereny zapomniane. Jeśli wiec chcemy przeżyć niezapomniane wyprawy, skorzystajmy z takiej opcji. Na początku możemy zacząć przeszukiwać okolicę własnego miejsca zamieszkania. W końcu często tak naprawdę nie wiemy, co możemy znaleźc w swojej okolicy. Dlatego wybierzmy się na całą wycieczkę z grupą naszych znajomych. Oczywiście warto tutaj zaopatrzyć się w kilka akcesoriów, takich jak latarka, aparat fotograficzny lub scyzoryk. Następnie zacznijmy odwiedzać zapomniane miejsca, o których praktycznie nikt już nic nie wie. Możemy udokumentować swoje znaleziska za pomocą zdjęć. Nośmy więc swój aparat zawsze przy sobie, bo nigdy nie wiadomo, na co uda nam się natrafić.

A takie wycieczki urban exploration stały się ostatnio naprawdę popularne. Wcale nie musimy mieć specjalnego sprzętu, aby wziąć w nich udział. Wystarczy więc, że zaczniemy interesować się własną okolicą. Na pewno wokół niej znajdziemy wiele, zapomnianych i opuszczonych miejsc. Wybierzmy się więc do nich i poznajmy ich tajemnice. W ten sposób każda nasza wycieczka zapewni nam mnóstwo, ekstremalnych doznań. Więcej na temat urban exploration znaleźć można w poradniku do przeczytania tutaj.

Dodaj komentarz