Produkcja leminga. Czyli jak się niszczy polski naród.

W polskim społeczeństwie cały czas próbuje się wytworzyć społeczną kliszę myślową opartą na pogardzie dla własnej kultury, na pogardzie do własnego narodu. Kreuje się na autorytety i ludzi „światowych” i „modnych” jednostki najsłabsze i najbardziej zakompleksione. Tym jednostkom podano na tacy pseudoideologię lewicową której prawdziwym celem logicznym jest eksterminacja narodu polskiego lub przynajmniej jak najdłuższe ogłupianie go i osłabianie. Wszystko to bazuje na wytwarzaniu poczucia obcości wobec własnego narodu i jego konserwatywnych wartości. To z kolei generuje w jednostce poczucie braku bezpieczeństwa (które jest konieczne do jasnego myślenia), odmienności i braku stałych fundamentów myślowych, dalej- potrzebę buntu i zaakcentowania swojej odmienności która docelowo wyraża się w negowaniu wszystkiego co łączy się z „tym wsiowym narodem”. A jako że z tym narodem łączy się również katolicka etyka to należy ją zanegować. To właśnie jest definicja polskiego leminga-produktu manipulacji socjotechnicznej obcych i wrogich nam sił których źródło leży poza granicami naszego kraju. Leming to produkt. Leming nie jest człowiekiem. Jest amebą intelektualną która nie potrafi sklecić do kupy podstawowych pojęć ponieważ pozbawiono go własnej tożsamości i logicznego myślenia a jego filozofia podparta kompleksami wyraża się w jednym zdaniu: „Nie bo nie”. Dlatego tak ważny jest polski nacjonalizm. Nie patriotyzm ale właśnie nacjonalizm ponieważ on akcentuje najbardziej przynależność do grupy narodowej. Do jednej zdrowej całości opartej na: przynależności etnicznej, wspólnym języku, logicznej i prospołecznej etyce a także kulturze i historii. Tylko taka grupa może przetrwać i obronić się przed wytępieniem bądź sprowadzeniem do roli siły roboczej.

3 wypowiedzi

  1. wmjak pisze:

    Niestety, a szkoda bo należymy do najinteligentniejszych narodów Europy. Jak widać jesteśmy jednak zbyt niebezpieczni gdy nie trzyma się nas za jajka, skoro niemal wymazano naszą historię sprzed nadejścia do Polski epoki chrześcijaństwa.

  2. Amigo123 pisze:

    Zdecydowanie masz rację, lecz czy poza stwierdzeniami, coś robimy ? Ja chcę działać, a nie tylko dyskutować. Czy jest ktoś chętny ?

  3. Sowa84 pisze:

    Amigo 123. CO proponujesz ? Może stworzyć stronę internetową: leming.com.pl ? Obśmiewano by tam zachowania lemingów.

Dodaj komentarz