projekt obywatelski- praca przymusowa dla przestępczej władzy

Zgłaszam propozycję surowego ukarania przedstawicieli szeroko pojętego Systemu: polityków (obecnych i byłych), przedstawicieli tzw. wymiaru sprawiedliwości, urzędników  i każdego, kto sprawowaną funkcję (świecką lub religijną) wykorzystywał na szkodę obywateli.
Uważam obóz pracy przymusowej za najodpowiedniejszą, bo najbardziej dotkliwą i adekwatną do przewinień formę kary.  Obóz za przestępstwa gospodarcze, za manipulowanie finansami publicznymi, za nieodpowiedzialną politykę, za sprzyjanie obcym interesom, za płaszczenie się przed koncernami, USA, Izraelem, Watykanem i innymi mocarstwami. Nie jest to nawoływanie do żadnego totalitaryzmu a jedynie projekt obywatelski. Każde przewinienie powinno być ukarane, winna się tylko zmienić forma kary- w danym przypadku „urlop” w więzieniu za pieniądze podatników powinien być zamieniony na roboty publiczne pod pilnym nadzorem. W związku z tym zwracam się z prośbą do rodaków o podawanie przykładów: kogo i za co skazał by na przymusowe roboty (mój przykład: Miller, Kwaśniewski- za więzienia CIA, Rostowski- za złodziejską politykę fiskalną i sprzyjanie obcym interesom.  [Oczywiście można się bardziej rozpisać] ) Przewinień jest wiele, więc lepiej będzie, jeśli razem zbierzemy je „do kupy”. Propozycje proszę wpisywać w komentarzach.
Chciałam też ogłosić, że tylko ja, jako autorka pomysłu, mogę ponosic ewentualną odpowiedzialność za dany pomysł. Uprasza się więc o niezgłaszanie pretensji do portalu,  na którym został dany projekt opublikowany. Publikuję to na własną odpowiedzialność w ramach gwarantowanej mi przez Konstytucję wolności słowa i poglądów oraz dlatego, że uważam dany projekt za przejaw słusznej kontroli społecznej. Niech winy będą wskazane i osądzone!

 

11 komentarzy

 • gość

  Popieram.

 • Fenix

  Widziałeś władzę , która nie jest władzą przestępców ? Jedną władzę przestępców,zamienisz na druga władzę przestępców ? Władza deprawuje !!! Do zapamiętania .

 • Komzar

  Również popieram. Cały parlament wraz z rodzinami do pielenia grządek w zniszczonych przez nich PGRach. :)
  Czas wprowadzić to w życie!

 • Ergosjomanis

  Donald Tusk powinien być skazany między innymi za:
  -dostarczanie niemieckiej gospodarce taniej siły roboczej
  -wspomaganie niemieckich firm poprzez zwalczanie polskiej konkurencji
  -pomoc Niemcom w pozyskaniu nowej przestrzeni życiowej na Pomorzu Zachodnim i na Mazurach
  -likwidowanie etatów,zamykanie szkół
  -podbój Polski bez rozlewu niemieckiej krwi
  Można znależć jeszcze wiecej zarzutów.
  Nazwałbym to ZDRADĄ STANU.
  Taką istotę (nie mogę ją nazwać człowiekiem)skazałbym na dożywotnią opiekę nad pacjentami w niemieckim domu starców (widzenie z rodziną raz w roku),z przekazaniem wynagrodzenia na polskie domy starców.

 • biedak

  Przeciez wiezienie mozna polaczyc z pracami publicznymi!!! Za co karac? Po co czekac na przewinienia, jak mozna ukarac wszystkich socjalistow? Jesli ktos jest wrogiem wolnosci to powinien ja stracic w pierwszej kolejnosci.

  PS. Jak ktos w wiezieniu sie buntuje i nie chce pracowac to niech pompuje wode. Jak nie wiecie o co chodzi to wpiszcie sobie na YT, wypowiedz Korwin-Mikkego.

 • rebelia

  @biedak
  Nie mam zamiaru karać za poglądy. Tylko za przestępstwa, za czyny. Nie jestem Stalinem czy Pinochetem. Ale jak już ktoś zasłuży, to karać surowo. Więzienie z pracą a obóz pracy – niewielka różnica, ale w obozie sami sobie zbudują baraki, a w „kiciu” mają darmowe zakwaterowanie. Polskie więzienia mają za dobre warunki jak na systemowych przestępców.
  @Komzar
  Pielenie grządek- czy to aby nie za lekka praca?
  @Fenix
  Tak, wiem że deprawuje. Ale jeśli nie my ich, to oni nas. Trzeba jakoś zadziałać. Pociskiem miłości ich nie powstrzymasz.
  @Ergosjomanis
  Niech wynoszą baseny starym gestapowcom, którzy będą ich wyzywać od podludzi ;)

 • bos

  rebelia, projekt obywatelski powinien być jak najbardziej profesjonalny. Proponuję w formie petycji, czytelnie i konkretnie. A może wzorem niejakiego Pana Wesołka samemu wymierzać sprawiedliwość np. w formie chłosty pasem ?

 • rebelia

  bos, to co jest na blogu stanowi jeszcze luźny projekt. Petycję napiszę, i będzie ona bardziej profesjonalna (co prawda nie mam wielkiego doświadczenia w tych sprawach, ale mnie to nie zniechęca. Trzeba przecież jakoś zadziałać). Na razie chciałam rzucić pomysł na blogu, i wciągnąć innych do współpracy. Chodzi o to, aby inni też napisali, za co chcieliby ukarać klasę panującą. Przewinień szeroko pojętej władzy jest tyle, że jedna osoba tego nie ogarnie, a szkoda by było coś pominąć.
  Co do wymierzania chłosty- pomysł kuszący, ale kandydatów do „pasowania” bez liku. Inna sprawa, że samodzielne wymierzanie sprawiedliwości może okazać się skuteczniejsze i bardziej pedagogiczne niż petycja.
  Władza, która nie boi się obywateli jest dyktaturą…

 • Polak mały

  Trzba zacząć od samych siebie.To wyborcy powinni podlegać karze za głosowanie na ludzi którzy chcą ich reprezentować wiedząc że nie grozi im nic ,kiedy oszukają swoich wyborców.To jak kupowanie towaru bez gwarancji.Jak można na słowo komuś powierzyć los swojej gminy,miasta ,państwa.Skąd ta miłośćdo partii politycznych? Czy to tylko skutek uboczny propagandy mediów ?A może jesteśmy tak leniwi że wolimy aby inni zajmowali sie organizowaniem naszego życia?Jeśli nie upomnimy się o gwarancje kontroli naszych przedstawicieli we władzach ,od gminy poczowszy to nic się w Polsce nie zmieni.Oni nam tego za darmo nie dadzą.Dopóki mają wystarczającą ilość chętnych aby na nich głosowali ,dotąd nic nie będą musieli zmieniać.Partie w Polsce przybrały charakter mafii.Piszą pod swoje potrzeby ustawy i egzekwują nasze posłuszeństwo względem siebie samych.Tylko protest w postaci bojkotu wyborów może spowodować że zaczną się z nami liczyć.Inaczej możemy sobie tylko ponarzekać.a w narzekaniu jesteśmy niestety dobrzy.Apel Anny Walentynowicz o bojkot wyborów znajduje się na stronie http://www.stowarzyszeniedemokracjausa.com Stefan Michał Dembowski Nowy York

 • rebelia

  A pan myślisz, że ja na wybory chodzę? Nic z tych rzeczy. Natomiast wiele osób rzeczywiście mogłoby się zastanowić, zanim pójdzie do urny prostytuować kraj. Ludzie wkręcili sobie, że chodzenie na wybory to przejaw patriotyzmu. Nic bardziej absurdalnego.
  Ale wy tam w JewSA nie lepiej głosujecie, nawiasem mówiąc.
  A ta kara dla elektoratu to chyba nie zemsta za to, że pana ongiś nie wybrali ;)?

 • Prometeusz

  Lepiej nie: nie dość, że, jak ktoś już zauważył – władza jest przestępcza z wyboru – to jeszcze nieudolna. Ci ludzie nawet w zakresie okradania i prostytuowania się sa nieskuteczni, a co dopiero gdyby mieli, dajmy na to, przerzucać kamienie z pola na pryzmę lub odszlamiać rowy melioracyjne(bardziej odpowiedzialnych robót bym im nie powierzył)? To byłaby tragedia. Paszport do rąsi, walizka do drugiej i odesłać ich, skąd przyszli. Bez możliwości powrotu, rzecz jasna.

  Pozdrawiam,
  Prometeusz

Dodaj komentarz