Słynne mięso z Polski

Ostatnio doszło do słynnego gadania w europejskich mediach o naszym mięsie a dokładnie chodzi o to że zamieniono koninę z wołowiną. Czesi razem z Niemcami mówią że to wszystko wina Polaków a Polacy mówią że to wina Czechów i Niemców i tak powstaje to błędne koło. Tylko nikt nie zwrócił uwagi ze z takiego powodu mogą nas sąsiedzi ośmieszać na terenie całej europy a w swoich krajach propagować antypolską propagandę. I to prowadzi do tego że za pomocą takich drobnostek ktoś zacząć może podkopywać nasze państwo. A dodam że Niemcy są zainteresowane odebraniem ziemi zachodnich a i jeszcze jedno w państwach zachodnich jeśli zobaczą że Polacy nie potrafią poradzić sobie z taką sprawą to może oznaczać że będą nas traktowali tak jak wilk bezbronną owce. I dojdziemy do  takiego punktu że kiedyś koloniści zapukają nam do drzwi a przez co wszystko a przez to że nie potrafimy jako kraj poradzić sobie z byle aferą co może kiedyś skutkować problemami ze sąsiadami lub z innymi krajami.

2 wypowiedzi

  1. macias33 pisze:

    To że niemcy są zainteresowane odebraniem ziemi zachodnich to juz wiedzialem od dziecka ( zamieszkiwałem w Szklarskiej Porębie byłej villa EMM`A ) – Moja Babcia została na tych że terenach – została tylko chamsko wyexmitowana przez polaków z innej częsci szklarskiej poręby ( z własnego domu )- zajęła opuszczone mieszkanie w Villi Emma – Ja urodziłem się 1979 – mając 3 lata babcia prubowała mnie nauczyć jezyka niemieckiego ( sama musiala poznac jezyk polski przez te wszsytkie lata – póżniej miała córkę ( moją mame ) – Pamiętam z dziecinstwa jej słowa że Niemcy nie zapomną tego co pozostawili, przyjdzie czas gdzie upomną się o swoje – na siłe uczyłą mnie języka. Po latach powoli docierały do mnie Babci te słowa – i szczerze będę bardzo zadowolony kiedy ta część wróci do swojego dawnego właściciela – Polacy dostali wspaniałe tereny , uzdrowiska – przez FWP jeszcze to jakieś swoje funkcje pełniło napędzało turystyke – dawało pięniądze jakieś tam :) – a Teraz co mamy wielki …………. Tak jest tak wielki że trudno go sobie wyobrazić – wszystkie kamienice są zaniedbane ( sa to kamienice wpisane do ksiąg jkao stare ) ale kto ma kase ten moze sobie do kamienicy dobudówkę strzelić taką co odmienia jej historie – przekupując wrocłąwskiego konserwatora zabytków ( tu pisze o panu BROŻKU byłeko Polskiego UB`eka, podejrzanego o zabójstwo swojej żony ( psychiczne wykończenie) – A teraz z innej beczki – W rządzie też mamy byłych UB`eków co do dziś żądzą ( są dupowłazami byłego ZSRR ) Sprzedają POLSKĘ – więc ten co jest pasterzem będzie takie owce doprowadzał do takiego stanu – po to aby dużo wełny z owcy było.

  2. kolina pisze:

    Kolego, skoro znasz niemiecki, a granice są otwarte, to co ty tu jeszcze robisz? Jesteś niemcem to zamieszkaj w niemczech i ciesz się germanskim porządkiem. Tereny zachodniej Polski uzyskane zostały przez Polske jako rekompensata utraconych rubieży wschodnich. Nie prosiliśmy o to i blizej nam pewnie jest do Lwowa niż do Szczecina. Skoro jednak niemcy wojnę wywołali, paląc, mordując i okradając okupowane narody, to musieli liczyć się z reakcją aliantów po przegranej wojnie. Teraz jest to nasze, POLSKIE, podwórko i możemy na jego środku postawić kupę gnoju, a wam niemiaszkom nic do tego. A po co remontować poniemieckie lepiszcza? Lepiej, że wszystko sczeźnie, będziemy mogli pobudować wtedy nasze własne, Polskie.
    Celowo piszę niemcy z małej litery, bo tak samo jak ty gardzisz nami, większość z nas gardzi tym butnym, chamskim narodem.Nigdy wam się nie uda nas złamać, póki my żyjemy.

Dodaj komentarz