Słynne protokoły mędrców Syjonu

Ostatnio buszując po internecie natknąłem się na pewną informację a dokładnie chodzi o słynne protokoły mędrców Syjonu . Jednak nie chce mówić o samych protokołach ale o tym jak się je „tępi” . Przejdę do rzeczy na blogu StopSyjonizmowi natknąłem się na informację że protokoły są usuwane przez strony takie jak Megaupload czy Torenty.org . Wszystko brzmiało by normalnie jak na nasze czasy gdyby nie informacja o torentach . Na stronie Torenty.org były treści pirackie i to nie jeden raz i stronę bronili niektórzy ludzie podczas akcji ANTY-ACTA i ta sama strona taka „piracka” usuwa dostęp do prawdy a może to admin który był przez kogoś wynajęty . Dlatego już nie wiem co myśleć bo mam wrażenie że tak na prawdę wszyscy grają do jednej bramki .

3 komentarze

  • 1wojtekw

    Na pewnych stronach są wszystkie protokoły które przeczytałem i polecam .
    jest tego trochę ale warto poczytać co zamierzają w przyszłości tzw.Naród Wybrany poczynać z GOJAMI-WARTO POSZUKAĆ – Polecam szukanie nie boli

  • Komzar

    Kochani. Zarówno te protokoły jak i wiele innych są niczym w porównaniu z tym co już zostało zrobione a jakoś nie wywarło na ludziach wrażania. Były dwie wojny światowe, obecnie toczy się trzecia na bliskim wschodzie. Mordowane są miliony i jakoś nikt na to nie zwraca uwagi. Myślicie, że znajomość kilku planów o podobnej treści coś zmieni?
    Skoro ludzi nie gorszy fakt, że podobne protokoły były i są wprowadzane w życie obecnie, to zgorszy ich kilka zdań które jeszcze nie są rzeczywistością, albo wywoła jakiekolwiek emocje ?

Dodaj komentarz