Szatan jest kobietą. Lewica też.

Wszyscy zastanawiają się jaka jest przyczyna zła na tym świecie. Dlaczego tak wielu ludzi mu ulega, krzywdzi innych, staje po stronie kłamstwa, manipulacji. Dlaczego ludzie posuwają się do najgorszych czynów w imię władzy. Dzisiejszy świat cały czas jest atakowany przez środowiska lewicowe które propagują podstępny program ogłupiania ludzkości oraz depopulacji. Aborcjonizm, feminizm, równouprawnienie, trujące szczepionki, gender, nachalne propagowanie seksualności zarówno wśród dzieci jak i dorosłych, podważanie hierarchii wartości, propagowanie homoseksualizmu czy gejowskiej mody wśród mężczyzn… Mało kto wie że podział na lewicę i prawicę ma swój korzeń w biologii ludzkiego organizmu. W poziomie testosteronu i estrogenów. Filozoficznie to ujmując w pierwiastku męskim i pierwiastku żeńskim. Jin-Jang :-) W polaryzacji która nieodłącznie towarzyszy ludzkiemu istnieniu i przyrodzie. Zauważmy że wszystkie postulaty lewicy to postulaty tak naprawdę natury żeńskiej. Postulaty zaś prawicy to postulaty męskie. Jest to podstawowy podział który jest korzeniem wszystkich sporów na tym świecie ! To samo dotyczy polityki w demokracji. Często mówi się że lewicowcy nie myślą logicznie lecz przedstawiają postulaty oparte na emocjach. Otóż to ! Ponieważ właśnie taka jest natura kobiety. Powyższe postulaty są postulatami typowo BABSKIMI !!!

Wszystkie te zjawiska wpisują się w nurt tzw. marksizmu kulturowego który ma na celu pozbawienie ludzi zdrowego rozsądku poprzez odwrócenie do góry nogami wszystkiego co świadczyło zawsze o krótko mówiąc: normalności. O niej bowiem świadczyło tylko postępowanie i hierarchizowanie logiczne a nie emocjonalne. Na tym polegała konstruktywna dojrzałość. Wiedzą o tym elity które chcą ludzi ogłupić ich emocjonalną-żeńską stroną !!! Idąc dalej tym tropem takim narzędziem zniewolenia jest zmysłowość i sex. Są one narzędziami bardzo skutecznymi. Dają bowiem fizyczną przyjemność jednocześnie przekierowując całą uwagę umysłu człowieka w stronę zaspokojenia czysto fizjologicznej chuci jako głównego celu istnienia. Jednocześnie i nieubłaganie intelektualna satysfakcja wynikająca z myślenia i logika schodzą na dalszy plan albo w ogóle zanikają. Nie można bowiem myśleć o sexie i zmysłach i jednocześnie mieć trzeźwy osąd sytuacji. Sex i zmysłowość to po prostu narkotyk podawany ludzkości na każdym kroku który ma za zadanie ją ogłupić i zniewolić w taki sposób że ludzkość się nawet nie zorientuje. Zastanówmy się: kto jest największym beneficjentem tego typu działań ? Komu zależy na chłopcach w rurkach, zmysłowości, feminizmie, dowolnej aborcji. Kto ma przyjaciół wśród homosiów ? KOBIETA ! Tak, kobietom zależy na tym wszystkim, to kobiety nienawidzą męskiego Boga i są zazdrosne o męską inteligencję, to kobiety egzystencja polega bardzo często na manipulacji emocjami i pasożytnictwie finansowym. Czy teraz ta układanka zaczyna przybierać kształt ? Ale jak to kobieta ? Jaka kobieta ktoś zapyta ? No właśnie-kobieta czyli szatan. Szatan bowiem jest kobietą a raczej archetypem kobiety. Czy to nie Wenus-boginię i planetę miłości i płodności przedstawianej jako kobietę nazywano Lucyferem ? Czy w średniowieczu szatan nie był przedstawiany jako postać z kopytami, rogami i damskimi piersiami ! To jemu znużeni celibatem Templariusze oddawali w tajemnicy cześć za co rozwiązał i kazał spalić na stosie papież. Oni się po prostu oddawali współżyciu z kobietami ! Może dorzućmy jeszcze fakt że w języku starosemickim słowo „satan” oznacza ni mniej ni więcej co samicę !!! Czy semici do których zaliczają się arabowie i żydzi (po matce !) nie prowadzą życia typowego dla kobiety ? To znaczy pełnego zmysłowości, pustego bogactwa, przemocy duchowej i pasożytowania na innych ? Czy nie tego doświadczamy co raz bardziej w Europie i na świecie ? Nie od dziś mówi się że mężczyzna jest głową a kobieta szyją. Czy właśnie teraz nacje białego człowieka nie mają problemu właśnie z kierunkiem w którym mają myśleć ? Mają, bo zaatakowała ich Wielka Wredna Suka w postaci narodów szatanskich czyli suczych kulturowo czyli semickich. Finansjera żydowska przewodniczy tym działaniom doskonale zdając sobie sprawę z istoty męsko-damskiej różnicy i manipulując w ten sposób całą ludzkością !!!

1 wypowiedź

  1. gajowy pisze:

    Ujmując rzecz najprościej – Szatan jest Z DEFINICJI zły a Bóg Z DEFINICJI dobry, bo Szatan to personifikacja zła a Bóg – dobra. Gdyby to były rzeczywiste postacie to zawsze mozna by mieć wątpliwości, która z nich ma dobre a która złe intencje. Zawsze bowiem najprościej zwalić przyczynę zła na istnienie konkurencji lub przeciwnika.

Dodaj komentarz