teslalab.eu

Nikola Tesla

Jeśli ktoś zadałby Ci pytanie kim był najbardziej błyskotliwy człowiek czasów współczesnych? To jaka byłaby odpowiedź? Czy większość z Was odpowie Albert Einstein? Einstein, przez naukę postrzegany jako człowiek który zmienił matematykę i sposób w jaki postrzegamy wszechświat. Większość znanych i powszechnie akceptowanych prac naukowych na temat wyższej matematyki bazuje na jego teoriach.Czy chcesz wiedzieć jak jest na prawdę? Jesteś na nią gotowy? Jesteś.. Czy szukasz prawdy bo widzisz, że to co dzieje się obecnie, to czyste szaleństwo? Jeśli tak jest, to jesteś już gotowy, Pozwól, że opowiem Ci o najbardziej błyskotliwym człowieku czasów współczesnych, o człowieku który osiągnął więcej niż Einstein mógłby sobie wyobrazić. Kim był ten człowiek? Zacznijmy od tego, że nazywał się Nikola Tesla

 

Dziś naukowcy zastąpili eksperymenty matematyką, wędrują z równania do równania i w rezultacie zbudowali strukturę, która nie ma żadnego związku z rzeczywistością.

~ Nikola Tesla

1 wypowiedź

  1. Sowa84 pisze:

    O Tesli wiem. Wiem także że Einstain gadał głupoty. Wystarczy chwilę przeanalizować to co mówił i wychodzi szydło z wora. Gdyby gwiazdy faktycznie zaginały światło to nigdy nie moglibyśmy oglądac widoku kosmosu jaki widzimy ani lokalizować obiektów na niebie bo ich obraz by do nas nie dotarł ponieważ byłby tysiące albo i więcej razy zaginany w przestrzeni.

Dodaj komentarz